TheLipsSisters, czyli nowy projekt i ROZDANIE kosmetyczne!

Cześć!

Wpadam dziś do Was z pewną "nowiną" ;) Od jakiegoś czasu prowadzę razem z przyjaciółką profil na Instagramie pod nazwą TheLipsSisters :D (sprawdź to!)
Rozpoczęcie wspólnego insta było prostym tematem... Obie uwielbiamy pomadki i szminki, ciągle o tym gadamy i wymieniamy się poglądami, a przy tym podział jest bardzo konkretny: ja uwielbiam wszelkiej maści "nudziaki", a Karola uwielbia czerwone wyraziste pomadki :) Połączeniem tej pasji stał się nasz wspólnie prowadzony profil, który daje nam mega dużo przyjemności. Recenzujemy pomadki, mówimy, co nam się w nich podobało, albo nie ;) To nasza pasja, więc mówimy 100% szczerze!

Z okazji naszego "rozpoczęcia" przygotowałyśmy rozdanie, w którym do wygrania jest zestaw 2 balsamów do ust marki Catrice. Dwa, bo zadanie polega na polubieniu dwóch profili (TheLipsSisters i mojego) oraz otagowaniu przyjaciółki z użyciem trzech emotek opisujących Waszą przyjaźń! :) Proste, prawda?

Mamy ponad 20 zestawów do rozdania, więc jest spora szansa na wygraną :) Koniecznie dołączajcie do naszego rozdania i do zobaczenia na Insta! <3

M.

Komentarze

Popularne posty